Fovea

 

Fovea Szemészeti Klinika

 

 

Plastika očného viečka za pár minút,
za zlomok cien

 

Plastikou očného viečka sa rozumejú všetky chirurgické zákroky, ktoré vykonávame na očnom viečku, či už ide o nádor alebo nejakú inú zmenu. Dôvody operácie môžu byť zdravotné, keď daná zmena ohrozuje zrak alebo estetické, keď by sme radi znova získali mladosť okolia očí.

 

Na našej klinike sme Vám v obidvoch prípadoch k dispozícii a plastické operácie vykonávame za zlomok ceny kliník plastickej chirurgie. Vybrali sme pre Vás najčastejšie sa vyskytujúce zákroky:

 

 

Vyvrátenie viečka ( ectropicum)

Je to chorobné vyvrátenie dolného viečka, priečne pruhované svaly viečka ochabnú a okolité nervové vlákna sú poškodené, dôvodom choroby môže byť aj dlhodobý zápal spojiviek. Často je sprievodným javom vyvrátenie dolnej časti viečka. Liečba sa uskutočňuje pomocou operácie, pre pacientov na našej klinike ponúkame viacero jednoduchých zákrokov, ktorými sa táto nepríjemná choroba dá liečiť. V konkrétnych prípadoch Vám ohľadom ďalšieho postupu budeme vedieť odborne poradiť po vyšetrení. Kontaktujte nás a obráťte sa na nás s dôverou!

 

 

 

 

Vyvrátenie viečka smerom dovnútra ( entropium)

 

Je jednou z najčastejšie sa vyskytujúcich zmien, vyvrátením očných viečok dovnútra, riasy iritujú rohovku a tým spôsobujú neustálu bolesť a problémy. V pozadí stojí povolené tkanivo, predísť sa tomu nedá, ale dá sa to liečiť operáciou. Na našej klinike ponúkame možnosť vyšetrenia aj operácie. V spodnej časti stránky nájdete naše ceny a na našich kontaktoch sme Vám k dispozícii.

 

Ovísanie viečka ( ptosis )

 

Nedostatočné fungovanie svalu, ktorý dvíha očné viečko spôsobuje, že pacient sa sťažuje na neustále ovísanie viečka. Môže byť vrodené alebo následkom úrazu, zápalu, môže vzniknúť následkom infekčných chorôb. Počas operácie skrátime svaly nadvihujúce očné viečko a týmto budú znova schopné dobre fungovať.

 

Bradavice, výrastky, nádory

 

Bradavice a výrastky, ktoré sa nachádzajú na oku a v jeho okolí môžu spôsobovať estetické ako aj zdravotné problémy. Ich odstránenie je jednoduché a predsa ho pacienti často odkladajú. Po zákroku sa budete cítiť vyrovnanejší a celková nálada sa Vám zlepší. Konzultujte s našimi lekármi a zbavte sa nepríjemností u nás.

 

 

 

 

Estetické zákroky

Oko je dôležité aj z estetického hľadiska, nie nadarmo sa hovorí, že oči sú zrkadlom duše človeka, nie nadarmo by sme ich chceli ochrániť pred starnutím alebo nepríjemnými dôsledkami zranení. Na našej klinike aj tieto zákroky robíme s veľkou rutinou a pozornosťou. Váš problém môžete konzultovať s našimi lekármi, aby ste sa dozvedeli o možnostiach riešenia Vášho problému.

 
 

Ceny, zľavy

 

Nie sme klinikou plastickej chirurgie, ale vďaka našim odborným znalostiam a profesionálnymi nástrojom vieme na vysokej úrovni vykonávať aj plastické operácie. Takto vieme pre našich pacientov zabezpečiť veľmi vysokú odbornosť a v porovnaní s klinikami plastickej chirurgie za zlomok ceny.

 

Ceny sú uvedené vrátane DPH a sú platné od januára 2012

 

Ceny týkajúce sa plastických zákrokov:

 

Odstránenie chalaziónu 20 EUR
Odstránenie bradavíc, odstránenie menších nádorov v okolí oka 50 EUR
Plastika očného viečka 100 EUR
Odstránenie plazivého zákalu 85 EUR

 

Pri iných zákrokoch sa s pacientom dohodneme na cene.

   


 

 

Pacienti písali


„Priateľka mi odporučila komárňanskú očnú kliniku Fovea, za čo som jej nakoniec vďačná. Je tam veľmi príjemné prostredie, pozorný personál, všetko prebieha bez čakania, bez náhlenia, je tam iba kľud a trpezlivosť. Výsledkom je dokonalý zrak a bezbolestná operácia. Zrak mám 100%-ný, hmla sa stala minulosťou. Všetko vidím ostro, čítam, toto všetko vo veku 59 rokov. Zo srdca ďakujem lekárom očnej kliniky Fovea, Dr. Nagy Peter a Dr. Noémi Zajosovej, ako aj ochotným zdravotným sestrám. K ďalšej práci Vám prajem veľa úspechov s úprimnou vďakou Gőgh Erzsébet z Dunajskej Stredy“

 

 

 

 

FOVEA s r.o.

 

IČO: 36553891
Ulica Práce 4644
Komárno, 94501
Slovensko

 

tel.: 00 421 35/ 770 01 33
mobil: 0918 22 88 08
info@bezokuliarovo.sk

 


Prejsť na väčšiu mapu

 

Copyright © 2012  All rights reserved