MUDr. Nagy Peter

 

MUDr. Zajosová Noémi

 

Fovea

cenník laserových operácii

 

Ešte stále znášate nepríjemnosti, ktoré Vám spôsobujú okuliare

a kontaktné šošovky?

 

S okuliarmi je veľmi veľa starostí

Zlomia sa, stratia sa, zabudnete ich doma, akosi sa Vám nehodí

ani jeden rám, veľakrát musíte pri sebe nosiť aj viac

okuliarov a ešte k tomu Vám zavadzajú pri oddychu, športe.

 

Aj pre kontaktné šošovky platí, že:

 

Nie každý typ môžete nosiť celý deň, ich nosenie môže spôsobiť

infekciu, musíte dbať na ich včasnú výmenu, ich udržiavanie

si vyžaduje zvýšenú hygienu a čistotu, ich výmena

je drahá

 

 

Laserová korekcia zraku môže byť riešením aj pre Vás!

 

 

B e z p l a t n ý
informačný balík laserovej korekcie zraku

Všetko o laserovej korekcii zraku, čo sa oplatí vedieť :
výsledky, najčastejšie chyby, obmedzenia, pred operáciou a po operácii,
je bolestivá, ako prebieha? Po kliknutí Vám ihneď zašleme
informačný materiál do Vašej e-mailovej schránky!

 

cenník laserových operácii

Meno: *
Email: *

Samozrejme Vaše údaje uchováme  prísne v tajnosti, iným osobám ich neposkytneme a kedykoľvek sa môžete jedným kliknutím zrušiť Vašu registráciu!

 

 

Čo je laserová korekcia zraku a ako prebieha ?

 

Excimer laserová liečba umožňuje natrvalo sa zbaviť okuliarov alebo kontaktných šošoviek. Je to taká operácia očí, počas ktorej opravíme chybu lomu svetla oka, takto sa svetelné lúče, ktoré sa dostávajú do oka lámu na retine na správnom mieste a týmto je zrak človeka znova ostrý. Výsledkom zákroku je, že nebudete potrebovať okuliare. Budete vidieť ostro tak do diaľky, ako aj na blízko.

 

Liečba sa uskutočňuje takzvaným excimer laserom, ktorý je v dnešnej očnej chirurgii špičkovou a odskúšanou technológiou. Na našej klinike používame laser Wavelight 400, ktorý je jedným z najmodernejších, najspoľahlivejších a najrýchlejších excimer laserov na svete, tým liečba oka trvá v priemere 10 sekúnd a odstránenie jednej dioptrie si vyžaduje iba 2 sekundy.

 

Vďaka jedinečnému systému rozoznávajúcemu dúhovku a precíznemu viacdimenzionálmemu systému, ktorý pozoruje oko, laser kontroluje aj mimovoľné očné pohyby. Liečba je bezbolestná, rýchla a bezpečná.

 

 

 

 

 

  Ako operácia prebieha?

 

V prvom rade sa musí pacient podrobiť vstupnému vyšetreniu, ktoré na našej klinike poskytujeme zdarma. Na jej základe sa lekár rozhodne, či je pacient vhodným kandidátom na liečbu očí laserom. Nasledujúcim krokom je len niekoľkominútová liečba, ktorej výsledok hneď pocítite a uvidíte. Liečené oko bude ešte 2-3 dni citlivé, ale po poslednej kontrole sa môžete 100% tešiť z Vášho ostrého zraku, ktorý po operácii môže byť ešte lepší ako s okuliarmi alebo kontaktnými šošovkami.

 

 

Laserová korekcia zraku u nás

 

Čakáme Vás v príjemnom a modernom pracovnom prostredí, bez zdĺhavého a namáhavého čakania.Na vyšetrenie Vás prijmeme na základe osobného dohovoru a záznamu, na našej súkromnej klinike lekári hovoria po slovensky, po maďarsky a aj po anglicky. Kľudne a bez náhlenia sa môžete pripraviť na vyšetrenie a na liečbu. Laserová operácia sa vykonáva v miestnom znecitlivení, bez bolesti a nepríjemností. Počas liečby nemusíte počítať so žiadnym pocitom bolesti, o niekoľko minút sa Vám ostrosť zraku vráti, čo hneď aj pocítite. Po skončení zákroku môžete ihneď opustiť kliniku bez akýchkoľvek obmedzení.

 

 

 

Pacient písal:

 

Touto operáciou sa mi po dlhých rokoch zmenila kvalita života. Už nemusím so sebou v taške nosiť okuliare na diaľku, na čítanie, na vyplňovanie tlačív, na šoférovanie auta, aby boli vždy poruke. Za tento fantastický pocit a za pocit uvoľnenosti vďačím pani doktorke Dr. Zajos Noémi, ktorá operáciu vykonala a vďaka jej šikovným rukám sa mi pred očami otvorila nová nepoznaná dimenzia. Operácia bola napriek mojím očakávaniam a bezdôvodným obavám rýchla a bezbolestná. Na otázku mojej priateľky, ktorá už dlhšie operáciu odďaľuje, akú bolesť som cítila, moja odpoveď znela, že som bolesť vôbec necítila, aj pálivá bolesť ohlasujúca sa pri maľovaní očí špirálou je väčšia. Teraz sa už viem tešiť z pocitu, keď sa ľuďom pozriem do tváre, nevidím len obrysy ich tváre ale aj úprimnú hĺbku ich pohľadu - a nemusím si vymeniť okuliare. Dokonca od operácie nenosím okuliare. Ani jedny z piatich. Konečne si podľa nálady, podľa módy a podľa oblečenia môžem meniť slnečné okuliare, zrak mám vždy skvelý. Pánovi doktorovi Dr. Nagy Petrovi a celému operačnému tímu patrí moja srdečná vďaka, ktorých odborné znalosti dokazujú ich veľkú profesionálnu pripravenosť.


Márta Pál, Komárno

 

Ceny, zľavy

 

Čo inde stojí peniaze, môžete u nás dostať aj zadarmo!

 

Zostavili sme pre Vás také balíky služieb, aby ste  vlastne platili len za operáciu a pritom dostali aj potrebné služby.

 

V extra balíku poskytujeme aj garanciu zraku, tým vlastne nič neriskujete! Vyberte si balík, ktorý Vám najviac vyhovuje, teraz za jedinečnú cenu a môžete sa tešiť z Vášho dokonalého zraku bez pomôcok!

 

 

 

 

   
0. Laserová liečba oka a adstránenie dioptrií.
   
 
1. Bez čakania
   
 
2. Za 10 sekúnd na jedno oko
   
 
3. V prostredí súkromnej kliniky
   
 
4. Jedným z najspoľahlivejších laserov na svete
   
 
5. S viac ako 10 ročnou praxou v očnom lekárstve
   
 
+ Podrobné vstupné vyšetrenie zdarma ( pôvodná cena 35€ )
   
 
+ Očné kvapky po operácii (teraz ich hradíme my), ( pôvodná cena 16€ )
   
 
+ Prehliadky do jedného mesiaca zdarma ( pôvodná cena 29€ )
   
 
+ Individuálna liečba na základe analýzy vlnovej rýchlosti, zákrok sa
uskutočňuje na základe jedinečnej mapy oka ( pôvodná cena 90€)

   
 

+ Garancia zraku: počas nasledujúcich 12 mesiacov po zákroku Vám
zdarma vykonáme dodatočnú liečbu, ak bude potrebná, týmto sa môžete
do liečby pustiť bez rizika, výsledok je garantovaný!

 

Cena balíkov s DPH na jedno oko:

 

 

 

 

390€

 

 

 

 

440€

 

 

 

EXTRA BÓNUS

 

 

 laserové operácie

 

Vrátenie peňazí !

+ dodatočná zľava: Ak na našej klinike na základe Vášho odporúčania niekto podstúpi ďalšiu laserovú korekčnú operáciu, tak dostanete dodatočnú zľavu z ceny Vašej liečby, ako nový pacient 33 €!

Namiesto 5 platia len 4

 

bez okuliarov+ Prihláste sa k nám naraz piati a zaplatíte len za 4 laserové operácie, jeden z vás dostane operáciu zadarmo!

 

 

 

 

 


 

 

Pacienti písali


„Priateľka mi odporučila komárňanskú očnú kliniku Fovea, za čo som jej nakoniec vďačná. Je tam veľmi príjemné prostredie, pozorný personál, všetko prebieha bez čakania, bez náhlenia, je tam iba kľud a trpezlivosť. Výsledkom je dokonalý zrak a bezbolestná operácia. Zrak mám 100%-ný, hmla sa stala minulosťou. Všetko vidím ostro, čítam, toto všetko vo veku 59 rokov. Zo srdca ďakujem lekárom očnej kliniky Fovea, Dr. Nagy Peter a Dr. Noémi Zajosovej, ako aj ochotným zdravotným sestrám. K ďalšej práci Vám prajem veľa úspechov s úprimnou vďakou Gőgh Erzsébet z Dunajskej Stredy“

 

 

 

FOVEA s r.o.

 

IČO: 36553891
Ulica Práce 4644
Komárno, 94501
Slovensko

 

tel.: 00 421 35/ 770 01 33
mobil: 0918 22 88 08
info@bezokuliarovo.sk


Prejsť na väčšiu mapu

 

Copyright © 2012  All rights reserved