Napísali ste nám

 

„Priateľka mi odporučila komárňanskú očnú kliniku Fovea, za čo som jej nakoniec vďačná. Je tam veľmi príjemné prostredie, pozorný personál, všetko prebieha bez čakania, bez náhlenia, je tam iba kľud a trpezlivosť. Výsledkom je dokonalý zrak a bezbolestná operácia. Zrak mám 100%-ný, hmla sa stala minulosťou. Všetko vidím ostro, čítam, toto všetko vo veku 59 rokov. Zo srdca ďakujem lekárom očnej kliniky Fovea, ako aj ochotným zdravotným sestrám.

K ďalšej práci Vám prajem veľa úspechov s úprimnou vďakou.“

 

Alžbeta Gőghová z Dunajskej Stredy

 

 

 

 

Touto operáciou sa mi po dlhých rokoch zmenila kvalita života. Už nemusím so sebou v taške nosiť okuliare na diaľku, na čítanie, na vyplňovanie tlačív, na šoférovanie auta, aby boli vždy poruke. Za tento fantastický pocit a za pocit uvoľnenosti vďačím pani doktorke Dr. Zajos Noémi, ktorá operáciu vykonala a vďaka jej šikovným rukám sa mi pred očami otvorila nová nepoznaná dimenzia. Operácia bola napriek mojím očakávaniam a bezdôvodným obavám rýchla a bezbolestná. Na otázku mojej priateľky, ktorá už dlhšie operáciu odďaľuje, akú bolesť som cítila, moja odpoveď znela, že som bolesť vôbec necítila, aj pálivá bolesť ohlasujúca sa pri maľovaní očí špirálou je väčšia. Teraz sa už viem tešiť z pocitu, keď sa ľuďom pozriem do tváre, nevidím len obrysy ich tváre ale aj úprimnú hĺbku ich pohľadu - a nemusím si vymeniť okuliare. Dokonca od operácie nenosím okuliare. Ani jedny z piatich. Konečne si podľa nálady, podľa módy a podľa oblečenia môžem meniť slnečné okuliare, zrak mám vždy skvelý. Pánovi doktorovi Dr. Nagy Petrovi a celému operačnému tímu patrí moja srdečná vďaka, ktorých odborné znalosti dokazujú ich veľkú profesionálnu pripravenosť.


 

Marta Pálová, Komárno

 

 

 

 


 

 

Pacienti písali


„Priateľka mi odporučila komárňanskú očnú kliniku Fovea, za čo som jej nakoniec vďačná. Je tam veľmi príjemné prostredie, pozorný personál, všetko prebieha bez čakania, bez náhlenia, je tam iba kľud a trpezlivosť. Výsledkom je dokonalý zrak a bezbolestná operácia. Zrak mám 100%-ný, hmla sa stala minulosťou. Všetko vidím ostro, čítam, toto všetko vo veku 59 rokov Zo srdca ďakujem lekárom očnej kliniky Fovea, Dr. Nagy Peter a Dr. Noémi Zajosovej, ako aj ochotným zdravotným sestrám. K ďalšej práci Vám prajem veľa úspechov s úprimnou vďakou Gőgh Erzsébet z Dunajskej Stredy“

 

 

 

 

FOVEA s r.o.

 

IČO: 36553891
Ulica Práce 4644
Komárno, 94501
Slovensko

 

tel.: 00 421 35/ 770 01 33
mobil: 0918 22 88 08
info@bezokuliarovo.sk

 


Prejsť na väčšiu mapu

 

Copyright © 2012  All rights reserved